Володимир-Волинська гімназія
ім. О. Цинкаловського

"Завдання школи — на­вчити жити. Ми повинні ви­ховати Людину, здатну ство­рити своє особисте життя". П.Блонський

БЕЗПЕКА ДІТЕЙ В ІНТЕРНЕТІ. корисні інтернет-посилання на інформацію та відео про грумінг, секстинг, кібербулінг

Інтернет-технології стали природною складовою життя дітей і сучасної молоді. Комп'ютер є не тільки розвагою, але й засобом спілкування, самовираження та розвитку особистості.

11:28 01.04.2019

законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)».

Світова статистика каже, що цькування щорічно зазнають понад 150 мільйонів дітей. Це майже кожен другий учень віком від 13 до 15 років. А за даними ЮНІСЕФ, торік в Україні 24% дітей назвали себе жертвами булінгу в школах. При цьому 40% постраждалих нікому не розповідали про це.

08:00 15.01.2019

School.org.ua