Навчання може бути цікавим

Дата: 26.02.2020 09:21

Навчання може бути цікавим

Вирує шкільне життя у маленьких нушівців 1-Б класу. Багато позитивних емоцій та нових знань подарував їм тиждень «Транспорт».

Діти змагались у кмітливості- відгадували загадки про види транспорту, розшифровували анаграми. Дискутували з приводу того, який вид транспорту найбезпечніший для навколишнього середовища. Віртуально мандрували світовими музеями транспорту.

Усю родину гуртувала декілька вечорів робота над проєктом- створення транспортного засобу за власним задумом з підручних матеріалів. Результати вражали своєю оригінальністю. З великим ентузіазмом діти презентували фантазійні літаючі тарілки, повітряні кулі, веселі шкільні автобуси майбутнього та ін…

Чудовим завершенням тижня стала екскурсія до місцевої служби МНС, де діти ознайомились зі спецтехнікою. А також пізнали тонкощі професії рятувальника. Дітям  навіть вдалося на якусь мить побувати у їх ролі, примірявши елементи спецодягу.

Ось так і минув ще один тиждень. А завтра на діток вже чекають нові відкриття.

Класовод 1-Б класу

Ничипор С.М.