Лесине слово

Дата: 25.02.2021 09:00

До 150-ої річниці з дня народження нашої славетної землячки Леся Українки в 1-Б класі вчителем Касянчук Наталією Борисівною був проведений урок на тему «Ні, я жива! Я вічно буду жити! Я в серці маю те, що не вмирає!».

Діти познайомилися з творчістю видатної поетеси, дізналися про її життєвий шлях і заочно побували у визначних місцях, де жила Леся Українка.

Звучало Лесине слово, линула її пісня, зачаровувала дітей казка. Діти емоційно розповідали вірші,малювали малюнки до її творів. Вірші Лесі проникають у душі дітей, виховують літературний смак, дарують насолоду, залишаються актуальними і сьогодні.