Володимир-Волинська гімназія
ім. О. Цинкаловського

Поради учням, батькам, вчителям

Дата: від до Скинути

Рекомендації для проведення додаткових профілактичних заходів закладами освіти серед дітей та інформування батьків щодо компетентностей безпечної поведінки в цифровому середовищі

Цифрове середовище, зокрема мережа Інтернет, сьогодні є не лише важливим джерелом інформації, але і способом комунікації, який нівелює перепони для спілкування. Через глобальний вплив COVID-19 діти проводять все більше часу в Інтернеті.

16:23 16.03.2021

Моя суперсила - безпека в інтернеті

Протягом останнього тижня лютого 2021 року у 1-2 класах гімназії було здійснено інформаційно-освітні заходи – проведено уроки, створені за мотивами казки “Хаппі та її суперсила”, авторки - Ірини Бови. Метою проведення була просвіта молодших школярів, щодо правил віртуального спілкування та небезпек у цифровому середовищі.

14:27 26.02.2021

Профілактична робота представників ювенальної превенції у Володимир-Волинській гімназії імені О.Цинкаловського

Важливість превентивного виховання молодших школярів зумовлена розумінням, що лише з дитинства можна прищепити основні знання, навики і звички з охорони здоров’я, які згодом перетворяться на важливий компонент загальної культури людини і вплинуть на формування здорового способу життя всього суспільства. Саме у віці 6-10 років закладається майбутній потенціал здоров’я, діти молодшого шкільного віку вже здатні розуміти й усвідомлювати залежність стану здоров’я від способу життя.

13:00 25.11.2020

ЯК ГОВОРИТИ З ДИТИНОЮ ПРО COVID-19, НАВЧИТИ ЇЇ ВЕСЕЛО МИТИ РУКИ ТА ПРАВИЛЬНО ВІДПОЧИВАТИ — ПОРАДИ ДЛЯ БАТЬКІВ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ ВІД МОН ТА ЮНІСЕФ УКРАЇНА

Правильний розпорядок дня, розмови про вірус ідеї, чим зайняти дитину під час карантину. Про це та інше можна дізнатись у інформаційних матеріалах, які розміщені на сайті МОН

12:10 20.04.2020

Інформаційна кампанія для дітей щодо коронавірусу

МОЗ України та телеканал ПЛЮС ПЛЮС створили інформаційні ролики та постери для наймолодших українців із простими заходами безпеки проти коронавірусу. У відео популярні анімовані персонажі закликають слухатися порад дорослих і самим допомогти їм.

15:17 18.03.2020