"Завдання школи — на­вчити жити. Ми повинні ви­ховати Людину, здатну ство­рити своє особисте життя". П.Блонський

ПУТІВНИК КОРИСНИХ ПОСИЛАНЬ «БЕЗПЕКА ДІТЕЙ В ІНТЕРНЕТІ»

Щоб допомогти батькам і педагогам отримати інформацію щодо захисту дітей від впливу шкідливої інформації, розроблено посібники, шкільні уроки та складено перелік рекомендованих для дітей онлайн-ресурсів. Зазначені матеріали допоможуть дітям безпечно користуватись цифровими технологіями.

12:00 15.03.2021

Як вчителі можуть говорити з учнями про коронавірус (COVID-19)

Зараз, коли люди в усьому світі говорять про запобіжні заходи, щоб захистити себе, свої родини та громади від коронавірусу (COVID-19), важливо, щоб діти могли продовжувати навчатися, і цей процес відбувався у середовищі доброзичливому, шанобливому, інклюзивному та дружньому до всіх.

10:16 06.10.2020

БЕЗПЕКА ДІТЕЙ В ІНТЕРНЕТІ. корисні інтернет-посилання на інформацію та відео про грумінг, секстинг, кібербулінг

Інтернет-технології стали природною складовою життя дітей і сучасної молоді. Комп'ютер є не тільки розвагою, але й засобом спілкування, самовираження та розвитку особистості.

11:28 01.04.2019

законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)».

Світова статистика каже, що цькування щорічно зазнають понад 150 мільйонів дітей. Це майже кожен другий учень віком від 13 до 15 років. А за даними ЮНІСЕФ, торік в Україні 24% дітей назвали себе жертвами булінгу в школах. При цьому 40% постраждалих нікому не розповідали про це.

08:00 15.01.2019