«Всеукраїнського стрілецького дня»

Дата: 07.03.2019 09:18

26 лютого на Володимир-Волинському полігоні пройшли планові заняття у рамках «Всеукраїнського стрілецького дня» з особовим складом підрозділів територіальної оборони області. Також у заходах прийняли участь учні Володимир-Волинської гімназії ім. О. Цинкаловського.

Про це повідомляють на сторінці Волинського обласного військового комісаріату у Фейсбуці.

Під керівництвом досвідчених офіцерів військових комісаріатів та бійців патріотичної організації «Буг» учасники навчань вдосконалили свої практичні навички з тактики та вогневої підготовки.

Також у заходах прийняли участь учні Володимир-Волинської гімназії ім. О. Цинкаловського. Хлопці та дівчата отримали нові армійські знання та масу задоволень.

“Впевнені, що така практика відбуватиметься на постійній основі, як невід’ємний елемент патріотичного виховання молодого покоління”, – йдеться у дописі.