До уваги батьків майбутніх першокласників! Перелік вулиць обслуговування закладом та умов щодо прийому до перших класів 2022р.

Дата: 31.03.2022 09:24

Згідно рекомендацій управління з гуманітарних питань виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради Володимир-Волинська гімназія ім. О. Цинкаловського визначає  датою початку приймання електронних заяв про зарахування дітей до перших класів  2022-2023 н.р. 01.04.2022 року (Наказ № 32-о від 30.03.2022р.) Останній день приймання електронних заяв про зарахування дітей – 31.05.2022 року. Інструкцію про порядок реєстрації та телефони для довідок  розміщені на сайті гімназії в розділі "Прийом до навчального закладу". Підтверджуючі оригінали документів будуть прийматись із 01.05.2022р.

Перелік вулиць обслуговування закладом