Дата: 23.01.2024 09:29

У Володимирському молодіжному центрі 19 січня для учнів ліцею імені О.Цинкаловського було проведено тренінг «Запобігання та протидія насильству» в рамках проєкту «Володимир – територія безпечна для жінок та дівчат», що реалізує громадська організація «Розвиток Волині» у співпраці з Володимирською міською радою в межах проєкту «Жінки, мир, безпека: відповіді на виклики війни», що впроваджується Українським жіночим фондом. Тренер - Ірина Приймачук, практикуючий психолог, психотерапевт. Створена атмосфера була доброзичлива та позитивна, сприяла роботі учнів, які працювали над самопізнанням під час тренінгових вправ та технік. Актуальною була донесена інформація про поняття «насильство», його види та прояви. Під час тренінгу дізналися про алгоритми дій у випадках домашнього насильства.