ЗОРЯНИЙ ВИСТУП КОМАНДИ ХІМІКІВ ЛІЦЕЮ ІМ. О. ЦИНКАЛОВСЬКОГО НА ОБЛАСНІЙ ОЛІМПІАДІ

Дата: 25.01.2024 09:31

Продовжуються інтелектуальні змагання здобувачів освіти нашої громади у межах проведення ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад.

На минулому тижні учні ліцею імені Олександра Цинкаловського мали змогу взяти участь в олімпіадах з хімії під керівництвом наставника Наталії Козік:

Назар Білець – І місце (11 клас);

Наталія Маслюк – ІІ місце (10 клас);

Андрій Никонюк – ІІ місце (9 клас);

Ірина Верко – ІІІ місце (8 клас).

Вітаємо учасників олімпіади та їхню наставницю – Наталію Олександрівну, з високими результатами. Бажаємо подальших успіхів та віримо, що це досягнення надихне і далі підкорювати нові вершини в країні хімічних знань.