A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Ліцей імені Олександра Цинкаловського
Володимирської міської ради

Інформатика

Дата: 10.04.2018 10:28
Кількість переглядів: 3216

Завдання 8 клас

 1. Побудуйте схему маршруту екскурсії та опис історичних пам'яток Полтави за зразком на малюнку:

 з використанням:

а) графічного редактора, наприклад Paint, та редактора презента­цій, наприклад PowerPoint;

б) текстового процесора, наприклад Word, для зображення схеми маршруту екскурсії та редактора відео для створення відеосюжету про історичні пам'ятки;

в) середовища виконання алгоритмів, наприклад Scratch, для створення анімації руху вказівника вздовж маршруту екскурсії та текстового процесора, наприклад Word, для опису пам'яток.

 1. Побудуйте схему маршруту одноденної  пішохідної екскурсії  та опис історичних пам'яток, пов'язаних з подіями з історії України XVI-XVIII ст. та визначними історичними особистостями у вашо­му обласному центрі. Розрахунок довжини маршруту виконайте в табличному процесорі. Інші засоби опрацювання даних виберіть самостійно.
 2. Побудуйте схему маршруту одноденної пішохідної екскурсії та опис історичних пам'яток, пов'язаних із подіями з історії України XVI-XVIII ст. та визначними історичними особистостями в будь-якому обласному центрі України за вашим вибором. Розрахуйте вартість екскурсії, включаючи проїзд, харчування, замовлення платних екскурсій. Розрахунки вартості виконайте в табличному процесорі, інші засоби опрацювання даних виберіть самостійно.
 3. Знайдіть відомості та створіть пам'ятку для уроків трудового навчання: у текстовому процесорі - як обирати режим прання одягу залежно від позначень, наведених на одязі; у редакторі презентацій - як обирати режим прасування одягу залежно від тканини, з якої виготовлено одяг, та позначень, наведених на одязі.
 4. Знайдіть відомості та створіть презентацію для уроку географії, у якій розкажіть про особливості розселення населення в різних областях України. Діаграми розселення виконайте в табличному процесорі.
 5. Знайдіть рецепти та фотографії страв, які готують у різних країнах до свята Великодня. Створіть у текстовому процесорі добірку святкових страв для використання на уроках трудового навчання. Складіть програму, наприклад у середовищі Еxcel, для обчилення вартості традиційного українського великоднього кошика.
 6. Знайдіть рецепти великодньої паски. Створіть відеоурок з приготування паски за одним з рецептів. У табличному процесорі обчисліть вартість продуктів для приготування паски за вибраним рецептом.
 7. Ви плануєте класом піти в похід до лісу. Знайдіть відомості про способи орієнтування в лісі без компаса та прийоми виживання у складних погодних умовах. Створіть у текстовому процесорі пам'ятку зі знайденими відомостями. У табличному процесорі виконайте розрахунки кількості питної води, потрібної для походу залежно від його тривалості та кількості учасників, і вартості покупки потрібної кількості води залежно від ємності упаковок.
 8. Ваша родина вирішила зробити ремонт у вашій кімнаті. Вам запропонували вибрати шпалери', розрахувати кількість рулонів, що потрібна для ремонту, їх вартість та подати батькам ваше бачення вигляду кімнати й отримані розрахунки. Засоби для розв'язання задачі та подання результатів батькам виберіть самостійно.

Завдання 9 клас

 1. · Складіть з використанням карти знань план підготовки випускного свята на завершення 9-го класу. Передбачте розробку сценарію, запрошення гостей, забезпечення солодкого столу та інше.
 2. * Розробіть для участі в конкурсі буктрейлерів презентацію з розповіддю про вашу улюблену книжку. Доберіть текст, зображення, фрагменти відео. Використайте музичний і мовний супровід.
 3. · Складіть карту знань з предмета основи здоров'я, яка відображає предметну галузь дослідження з теми Сучасні проблеми безпеки.
 4. * Створіть сайт і розмістіть на ньому матеріали проекту з предмета основи здоров'я на тему Самооцінка характеру. Проект самовиховання. Для організації роботи групи використайте Google Диск.
 5. * Створіть карту Google з результатами виконання проекту з біології Виявлення рівня антропогенного впливу в екосистемах своєї місцевості. Розробіть сайт для розміщення матеріалів проекту.
 6. * Підготуйте карту знань з української літератури за мотивами твору Івана Нечуй-Левицького «Кайдашева сім'я». Висвітліть у карті знань основну ідею твору, його героїв і зв'язки між ними.
 7. * Створіть відеофільм з декламацією однокласниками творів українських поетів другої половини XIX ст. Розмістіть його на вашому каналі на YouTube.
 8. * Створіть карту Google з результатами виконання дослідження з української літератури Подорож Т.Г. Шевченка в Україну 1843року. Сповістіть учителя та учнів вашого класу про доступ до цієї карти.
 9. * Підготуйте публікацію (бюлетень) з теми Вади екранних мистецтв, жанри кіномистецтва за матеріалами підручника з мистецтва для 9-го класу та додатковими матеріалами з Інтернету.
 10. * Підготуйте рекламний буклет одного з промислових підприємств вашого краю. Використайте для підготовки матеріали Інтернету. Розмістіть буклет на Google Диск та організуйте його обговорення з однокласниками.
 11. * Підготуйте та розмістіть в Інтернеті на YouTube відеоролик Музеї та галереї рідного краю.
 12. * Створіть засобами векторного редактора набір логотипів підприємств та організацій вашого регіону (3-5 логотипів). Використайте їх під час підготовки презентації Підтримаємо вітчизняного виробника.
 13. * Створіть карту Google за результатами дослідження з мистецтва Музеї та галереї рідного краю. Розробіть сайт для розміщення матеріалів проекту.
 14. * Підготуйте карту знань з геометрії 9-го класу з теми Правильні многокутники. Довжина кола. Площа круга.
 15. * Підготуйте презентацію до уроків фізики 9-го класу Україна – космічна держава. Залучіть до її створення інших учнів вашого класу засобами офісних веб-програм.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень