НУШ- це школа радості

Дата: 29.11.2019 11:02

НУШ- це школа радості

Щодня учні та батьки 1- Б класу переконуються в тому, що НУШ- це дійсно школа, до якої приємно ходити. Не встигли ще влягтися емоції після тижня «Театр», який завершився поїздкою до Волинського академічного обласного театру ляльок, як уже підхопили хвилі не менш емоційно насиченого тижня «Мода».

«Що таке мода?», «Хто створює моду?», «Здоровим бути –модно», «Як має виглядати стильний учень?»… На ці та багато інших запитань увесь тиждень шукали відповіді першачки.

Понеділок пройшов під назвою «ДжинсоLend»- діти досліджували історію виникнення джинсів та  чому такий популярний джинсовий одяг.

У вівторок доводили, що займатись спортом не лише корисно, а й стало модно.

Дуже цікаво пройшла середа.У цей день діти  представляли  корисні та шкідливі продукти. Завдяки підтримці батьків презентація  перетворилась на справжнє шоу.

Наступного дня діти працювали над створенням образу «Стильні першачки».

Та,мабуть, найбільш емоційною виявилася п´ятниця-учні дефілювали в «дизайнерському» одязі, над створенням якого працювали  з батьками. А на завершення- вручення грамот за активну участь у тижні «Мода».

Наступний тиждень обіцяє бути теж цікавим.Діти вже хочуть вивідати секрети, але я тримаю інтригу.Хай кожен день для них буде приємною несподіванкою!

Класовод 1-Б Ничипор С.М.