A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Ліцей імені Олександра Цинкаловського
Володимирської міської ради

День толерантності у гімназії 2021

Дата: 22.11.2021 12:11
Кількість переглядів: 392

16 листопада відзначається Міжнародний день толерантності, запроваджений у зв’язку із ухваленням ЮНЕСКО у 1995 році Декларації принципів терпимості. Толерантність – це повага до людської індивідуальності, визнання основоположних прав і свобод людини та громадянина, прийняття та правильне розуміння різноманіття культур та форм самовираження. Принципи рівності та недискримінації закріплені в міжнародному та національному законодавстві, згідно з якими всі люди є вільні і рівні у своїй гідності та правах.

У навчальних закладах проводиться активна просвітницька робота, спрямована на подолання негативних стереотипів та формування толерантного ставлення в українському суспільстві.

Учні усіх початкових класів гімназії приєдналися до свята. Цікава бесіда з різноманітними іграми залучила їх до спілкування на тему терпимості, яка мала за мету виховання толерантності у школярів: ставлення до інших, їх думок та поглядів, повага один до одного, повага до людей іншої національності і які риси при цьому мають виявляти люди. Переглядаючи мультфільми за даною тематикою, діти задумувалися над проблемою прийняття інших особливих людей, співчували героям та раділи щасливим моментам. Ділилися цікавими розповідями з власного життя. Ще й звичайно попрацювали творчо, створивши свої портрети толерантних рис в образі квіточок та долоньок, які залишили собі на згадку.

Ми закликаємо усіх бути толерантними, з розумінням та повагою ставитись один до одного, не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень