30 квітня 27 старшокласників із дев’яти закладів загальної середньої освіти громади разом із педагогами-організаторами взяли участь у «Сесії лідерів учнівського самоврядування», організованій управлінням з гуманітарних питань та Центром позашкільної
Дата: 04.05.2026 12:36
Кількість переглядів: 40




