Наш ліцей взяв участь в проєкті «Грай за рівність» , організаторами якого є Klitschko Foundation та партнери UEFA Foundation for Children.

Дата: 20.05.2024 13:53

«Грай за рівність» - це освітній проєкт, мета якого боротись з гендерними стереотипами у спорті серед української молоді. Місія проєкту - створити рівні можливості для хлопців та дівчат у спорті ще зі шкільних років.

З 13 по 20 травня відбулися змагання із дотриманням гендерної рівності. Загалом до проєкту було залучено 94 учні (47 дівчат та 47 хлопців).

Між 6-ми класами були проведені дружні естафети, 5-ті класи грали у рухливі ігри. Учні 9-их класів грали у волейбол, дружню гру, де кожен міг випробувати свої сили, перейняти досвід та весело провести час.

Проєкт подарував нашим учням неоціненний досвід, незабутні емоції та дружню атмосферу. Дякуємо організаторам за можливість розвиватися та навчатися новому.