Свято Миколая
Напередодні улюбленого свята дітей та дорослих, до учнів початкової школи гімназії завітав святий Миколай. Він привітав усіх з прийдешнім святом, подарував море позитивних емоцій та поцікавився у дітлахів чи були вони чемними впродовж року? Разом із ним прибув Чортик, дівчатка-сніжинки, які подарували святкову пісню, а також ведучі, що запитали у малечі, яких вони чекають подарунків?
Гімназисти були раді зустрічі з такими довгоочікуваними гостями, підготували вірші для святого Миколая та із задоволенням отримали солодощі та гостинці.
Спільні фото класів, неймовірна атмосфера очікування свята та дива панувала у школі. Гарний позитивний та святковий настрій подарували малечі учні 10-х класів.
Дякуємо усім причетним до організації цього заходу!