Із Днем вчителя нас, шановні колеги!

Дата: 07.10.2019 17:34

Із Днем вчителя нас, шановні колеги! Саме сьогодні педагоги нашої гімназії відчули гордість за своїх вихованців, щиру повагу  і вдячність дітей, стали справжніми партнерами учнів. Нам дарували пісні під гітару, щирі побажання та солодощі. А ще ми побували на заняттях «Вчительського всеобучу». Наші юні «вчителі» навчали нас молодіжному сленгу, прийомів самооборони, спілкуванню в соцмережах, ознайомили з новинами сучасної моди та основами здорового харчування. Цікавим було обговорення шкільних проблем на дебатах. Дякуємо креативним гімназистам та небайдужим вчителям!!!

Процюк О.С., Голячук Н.Д.