Ліцей ім. Олександра Цинкаловського став одним з переможців Всеукраїнського проекту «Грай за рівність», організаторами якого є #KlitschkoFoundation та партнери #UEFAFoundationforChildren.

Дата: 10.06.2024 18:40

На участь у проєкті було надіслано 881 анкету. 150 кращих шкіл, які реалізували проєкт у школі, отримали спортивний інвентар. Переможцями стали 20 шкіл, серед яких – один з Волині - Володимирський ліцей.

З 3 по 8 червня команда наших дівчат на чолі з вчителем фізичної культури Шевчук Інною побували на базі Академії футболу ФК «Рух», де проходила інноваційна спортивна та освітня програма для переможців проєкту.

Участь у таборі брали 100 дівчат та 20 вчителів з 20-ти областей України. 6 насичених та неймовірних днів промайнули як одна мить. Учасники освоїли нові види спорту, отримали цікаві знання та знайшли нових друзів. Кожен день був сповнений веселощів, позитивних емоцій та нових можливостей.

Дякуємо усім, хто підтримував нас на цьому шляху: фонду, організаторам, школі та вчителям, учням та батькам.