Дата: 02.12.2023 19:53

Учні 8-А класу разом з класним керівником пропонують усім долучитись до акції «КРИЛА», ініційованої Благодійним фондом «ОВЕС». Благодійна акція передбачає збір ПЛАСТИКОВИХ КРИШЕЧОК (чистих, помитих!) від тари для харчових продуктів: пляшок для води, соку, молочних продуктів, соусів тощо.

Гасло даної акції не банальне: "ВОРОГАМ - КРИШКА", адже зібрані кришечки будуть відправлені на переробку, а отримані кошти безготівково перераховані на закупівлю БПЛА українського виробництва для підрозділів Збройних Сил України.

Принести кришечки можна в ліцей ім. О. Цинкаловського на вул. 20-го Липня, буд. 21 (приміщення бібліотеки). За детальною інформацією можна звертатися за номером (097)8347874 - Олеся Миколаївна)