УЧНІ ЛІЦЕЮ ІМЕНІ О. ЦИНКАЛОВСЬКОГО СТАЛИ ПЕРЕМОЖЦЯМИ ОБЛАСНОЇ ОЛІМПІАДИ З ЕКОЛОГІЇ

Дата: 14.02.2024 23:41

На Волині завершено ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології.

У ньому взяли участь учні ліцею імені Олександра Цинкаловського десятикласниця Наталія Маслюк та одинадцятикласник Назар Лущакевич.

Під час виконання завдань вони відмінно пояснили важливість раціонального використання природних ресурсів та їх охорони; встановили взаємозв’язок компонентів екосистеми; визначали вплив навколишнього середовища на здоров’я людини; аналізували сучасні екологічні проблеми та шляхи їх розв’язання.

У підсумку Наталія Маслюк та Назар Лущакевич здобули перші місця у Волинській області.

Дякуємо вчителям Ользі Бондарук, Наталії Козік та Майї Степанченко за уміння мотивувати талановитих дітей на досягнення великих результатів.

Бажаємо переможцям олімпіади подальших успіхів та перемог!