Поради учням, батькам, вчителям

Тренінг «Запобігання та протидія насильству»

У Володимирському молодіжному центрі 19 січня для учнів ліцею імені О.Цинкаловського було проведено тренінг «Запобігання та протидія насильству»  в рамках проєкту «Володимир – територія безпечна для жінок та дівчат», що реалізує громадська організація «Розвиток Волині» у співпраці з Володимирською міською радою в межах проєкту «Жінки, мир, безпека: відповіді на виклики війни», що впроваджується Українським жіночим фондом  Тренер -  Ірина Приймачук, практикуючий психолог, психотерапевт (0931153866). Створена атмосфера була доброзичлива та позитивна, сприяла роботі учнів, які працювали над самопізнанням ід час тренінгових вправ та технік. Актуальною була донесена інформація про поняття «насильство», його види та прояви. Під час тренінгу дізналися про алгоритми дій у випадках домашнього насильства.

15:41 19.01.2024

Про кібербулінг для підлітків

В рамках Місячника Кібербулінгу ліцеїсти 5-11 класів були ознайомлені з матеріалами щодо профілактики явища кібербулінгу.

11:51 25.10.2023

У листопаді-грудні 2021р. гімназисти взяли участь у всеукраїнській акції «16 днів проти насильства». Читали, обговорювали, поширювали інформацію, знімали відео. Запрошуємо до перегляду за посиланнями.

11:27 08.12.2021

День толерантності у гімназії 2021

16 листопада відзначається Міжнародний день толерантності, запроваджений у зв’язку із ухваленням ЮНЕСКО у 1995 році Декларації принципів терпимості. Толерантність – це повага до людської індивідуальності, визнання основоположних прав і свобод людини та громадянина, прийняття та правильне розуміння різноманіття культур та форм самовираження. Принципи рівності та недискримінації закріплені в міжнародному та національному законодавстві, згідно з якими всі люди є вільні і рівні у своїй гідності та правах.

12:11 22.11.2021

Проект DOCU/ТИЖДЕНЬ "Демократія та демократичні вибори"

В період з 4 по 8 жовтня 2021 року Володимир-Волинська гімназія імені Олександра Цинкаловського одною із 500 шкіл України взяла участь у проведенні шкільного DOCU/ТИЖНЯ від Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA. Його темою є демократія та демократичні вибори як верховенство влади народу, який через своїх представників відстоює інтереси і цінності різних соціальних груп. Фільми та сценарії їх обговорення адаптовано для учнів 5-7 та 8-11 класів.

12:30 11.10.2021

Рекомендації для проведення додаткових профілактичних заходів закладами освіти серед дітей та інформування батьків щодо компетентностей безпечної поведінки в цифровому середовищі

Цифрове середовище, зокрема мережа Інтернет, сьогодні є не лише важливим джерелом інформації, але і способом комунікації, який нівелює перепони для спілкування. Через глобальний вплив COVID-19 діти проводять все більше часу в Інтернеті.

16:23 16.03.2021

Моя суперсила - безпека в інтернеті

Протягом останнього тижня лютого 2021 року у 1-2 класах гімназії було здійснено інформаційно-освітні заходи – проведено уроки, створені за мотивами казки “Хаппі та її суперсила”, авторки - Ірини Бови. Метою проведення була просвіта молодших школярів, щодо правил віртуального спілкування та небезпек у цифровому середовищі.

14:27 26.02.2021

Профілактична робота представників ювенальної превенції у Володимир-Волинській гімназії імені О.Цинкаловського

Важливість превентивного виховання молодших школярів зумовлена розумінням, що лише з дитинства можна прищепити основні знання, навики і звички з охорони здоров’я, які згодом перетворяться на важливий компонент загальної культури людини і вплинуть на формування здорового способу життя всього суспільства. Саме у віці 6-10 років закладається майбутній потенціал здоров’я, діти молодшого шкільного віку вже здатні розуміти й усвідомлювати залежність стану здоров’я від способу життя.

13:00 25.11.2020

ЯК ГОВОРИТИ З ДИТИНОЮ ПРО COVID-19, НАВЧИТИ ЇЇ ВЕСЕЛО МИТИ РУКИ ТА ПРАВИЛЬНО ВІДПОЧИВАТИ — ПОРАДИ ДЛЯ БАТЬКІВ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ ВІД МОН ТА ЮНІСЕФ УКРАЇНА

Правильний розпорядок дня, розмови про вірус ідеї, чим зайняти дитину під час карантину. Про це та інше можна дізнатись у інформаційних матеріалах, які розміщені на сайті МОН

12:10 20.04.2020