Шановні батьки учнів, що тимчасово проживають у Володимир-Волинській об’єднаній територіальній громаді. Запрошуємо на дистанційне навчання учнів 1-11 класів у Володимир-Волинську гімназію імені Олександра Цинкаловського.

15:49 09.03.2022

Тиждень здорового харчування

Оновлене меню шкільної  їдальні, страви на вибір, бесіди про корисну їжу, опитування, розповсюдження буклетів… триває Місячник здорового харчування.

16:16 23.02.2022

18 січня 2022 року відбувся І відбірковий етап Всеукраїнського конкурсу «Олімпіада геніїв», організованого для українських школярів Малою академією наук України.

16:10 14.02.2022

Реєстрація на ЗНО-2022 розпочнеться вже за тиждень — 1 лютого. Вона триватиме до 9 березня. Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів для проходження ДПА у формі ЗНО до 1 березня. Зареєструватися на додаткову сесію ЗНО можна з 5 до 17 травня. Нагадаємо, що кожен зареєстрований учасник має право пройти безкоштовно до 5-ти тестів. Якщо учасник ЗНО бажає скласти понад п'ять тестів, він може зробити це за власний кошт. Щоб додатково скласти одну з іноземних мов потрібно буде сплатити 789 грн, вартість складання інших навчальних предметів становитиме 354 грн.

09:11 26.01.2022

Вітаємо усіх з прийдешнім Новим 2022 роком!

28-30 грудня учні 5-11 класів мали можливість весело та драйвово відсвяткувати Новий рік. Гімназистів традиційно вітали Дід Мороз та Снігуронька, Баба Яга та Кощій, Циганочки та Перевіряючі. Згодом усіх чекала святкова дискотека!

16:37 30.12.2021