Учні та вчителі нашого ліцею долучилися до Всеукраїнського проекту «Вільні читають українською». Збирали книги з метою поповнення бібліотечних фондів, створення мобільних бібліотечних куточків, формування книжкових поличок в областях, які постраждали внаслідок російської військової агресії. Протягом місяця ліцеїсти зібрали 70 цікавих книг українською мовою для читачів різного віку. Особливо хочеться відзначити ученицю 7-А класу Вітрук Стефану та учнів 7-Б класу, які принесли велику кількість літератури. Зібрані книги відправлені в місто Миколаїв.

11:19 19.04.2024

18 квітня відбулася зустріч учнів 6 класів із старшою інспекторкою сектору ювенальної превенції Володимир-Вооинського РВП лейтетантом поліції Мацнєвою Євгенією. Розмовляли про булінг, кримінальну відповідальність, торгівлю людьми, наслідки необдууманих вчинків. Діти ставили запитання і отримали на них компетентні відповіді.

11:17 19.04.2024

Їдальня Володимирського ліцею гостинно запрошує ліцеїстів, учителів, працівників школи та батьків скуштувати смачні обіди. Якщо Ви - прихильник здорового та збалансованого харчування, Вас приємно здивують наші ціни, естетика залу та сервірування столів, безготівковий розрахунок. А харчові відходи перероблять наші каліфорнійські черв’яки!

23:52 18.04.2024

Сьогодні учні нашого ліцею продовжили започатковану ще у минулому році акцію «Непереможна. Квітуча». Навчальним закладам з різних областей (Миколаївська, Київська, Житомирська, Одеська, Тернопільська) учасники СШП

10:49 16.04.2024