26.05 на центральному стадіоні міста відбулись змагання у відкритій першості з біатлону серед юнаків та дівчат з дуельних перестрілок (пневматична гвинтівка). Наш ліцей представляли Журавель Ярослав, Мазурок Тарас, Вавренюк Ілля, Пюрко Богдан, Шустовська Єва, Мельничук Аня, Голячук Дарина, Бібіка Вероніка, Голячук Ірина, Брукалюк Вікторія, Скок Данііл, Повзун Ярослав, Шадура Артем, Приступа Іоан, Ковтун Богдан, Диньковський Михайло, Карабась Денис.

12:32 27.05.2024

Сьогодні у Володимирському ліцеї для учнів 7-А класу бібліотекарка Оксана Бойчук провела захід до Дня вшанування пам'яті захисників, жителів нашої громади, які брали участь у відбитті збройної агресії російської федрації проти України.

12:36 22.05.2024