A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Ліцей імені Олександра Цинкаловського
Володимирської міської ради

Новини

Дата: від до Скинути

Вітаємо переможців міської олімпіади з МАТЕМАТИКИ:

Вітаємо переможців міської олімпіади з МАТЕМАТИКИ: 💙Шамчука Артема - І місце (6 кл.) вчителька Платаш А.М. 💛Літвін Варвару -ІІ місце (6 кл.) вчителька Платаш А.М. 💙Більця Назара - ІІ місце (10 кл.) вчителька Подворна О.М. 💛Коржана Дениса - ІІІ місце (9 кл.) вчителька Платаш А.М. 💙Ничипора Владислава - ІІІ місце (11 кл.) вчителька Глущик С.В. Дякуємо учням та вчителям!  Пишаємося!

11:15 20.12.2022

З 10 по 14 грудня учні 5-7 класів брали участь у цікавому заході -Spirit week

З 10 по 14 грудня учні 5-7 класів брали участь у цікавому заході -Spirit week 😀 Всі старались , заробляли бали та цікаво провели час! В кінці тижня були підбиті підсумки та визначені переможці 🎉 🥇Перше місце  7-А клас 🥈Друге місце    6-Б клас 🥉Третє місце     7-Б клас  Вітаємо переможців і дякуємо усім за участь !!!!!!!

10:58 18.12.2022

#МарафонДобрихСправ від @NationalBankOfUkraine

#МарафонДобрихСправ від @NationalBankOfUkraine  Багато добрих справ не буває! До міжнародного Дня Волонтера було оголошено благодійну акцію "Енерджайзер для ЗСУ" за участі учнів 5 класів ліцею ім.О.Цинкаловського.   Активно долучились учні 5-А, 5-Б класів, їхні батьки та педагоги ліцею. Для наших славних захисників виготовили 300 енергетичних наборів з сухофруктів, крекерів та льодяників, які є джерелом сили та енергії, таких необхідних їм зараз💪. Разом з вчителем Щурук Вікторією Володимирівною дівчатка пошили сувеніри 💙та💛 ароматичні сердечка з фетру.  Найближчим часом усе відправлять за призначенням.   Дякуємо нашим п’ятикласникам, їхнім батькам, педагогам за активну участь у акції підтримки ЗСУ та за ваші добрі та щедрі серця. Немає маленької допомоги, то ж закликаємо й надалі залучатись до волонтерства усіх бажаючих. Слава Богу! Слава Україні! Слава ЗСУ! Віримо в Перемогу!    #дякуємоЗСУ

10:41 18.12.2022

Учні ліцею взяли участь в #МарафонДобрихСправ від @NationalBankOfUkraine провівши благодійну лотерею під назвою "З любов'ю до ЗСУ".

Хоча в країні війна, ми працюємо,  навчаємось, допомагаємо. Учні ліцею взяли участь в #МарафонДобрихСправ від @NationalBankOfUkraine провівши благодійну лотерею під назвою "З любов'ю до ЗСУ".     Під час перерв школярі 7-Б класу розповсюджували лотерейні квитки та при цьому теж брали активну участь. Завдяки учням, батькам та вчителям ліцею було продано 146 квитків та зібрано суму 7300 грн. За виручені кошти було придбано 27 термочашок з суттєвою знижкою, яку нам надала одна з місцевих підприємців та передано одному з підрозділів 14 окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого.         Діти хотіли особисто передати закуплені чашки, подякувати військовим за захист, поспілкуватися та побажати швидкої перемоги, але у зв'язку з довготривалою тривогою зустрічі на жаль не відбулося.       12 переможців лотереї отримали призи, які були люб'язно нам надані спонсором. Картини за номерами, патріотичні чашки, блокноти, гра, ліхтарик, манги, флешка опинилися в руках щасливчиків.       Отож, ми працюємо і навчаємо наших учнів не лише навчатися, а й намагаємося виховувати у них доброту, патріотизм. Адже, в добро вірять лише ті, хто його творять. А той, хто робить добро іншому, робить найбільше добра самому собі – не в тому сенсі, що йому буде за це нагорода, а тим, що усвідомлення зробленого добра дає вже велику радість.

18:56 17.12.2022

Вітаємо переможців міської олімпіади з БІОЛОГІЇ:

Вітаємо переможців міської олімпіади з БІОЛОГІЇ: 💙Слєпченка Максима - І місце (9 кл.) вчителька Кожедуб І.Д. 💛Михальчука Артема -ІІІ місце (8 кл.) вчителька Бондарук О.П. 💙Похильчук Юлію - ІІІ місце (10 кл.) вчителька Бондарук О.П.   Дякуємо учням та вчителям!  Пишаємося!

18:53 17.12.2022

Вітаємо переможців міської олімпіади з ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ:

Вітаємо переможців міської олімпіади з ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ: 💙Новосад Владиславу - ІІ місце (10 кл.) вчителька Голотюк Ю.Б. 💛Рубцова Ярослава - ІІІ місце (9 кл.) вчитель Кашубський В.В.   Дякуємо учням та вчителям! Пишаємося!

18:51 10.12.2022

Вітаємо переможців міської олімпіади з НІМЕЦЬКОЇ МОВИ:

Вітаємо переможців міської олімпіади з НІМЕЦЬКОЇ МОВИ: 💙Нащоцького Богдана - І місце (8 кл.) вчителька Каляпух Т.Ф. 💛Українець Олену - І місце (9 кл.) вчителька Каляпух Т.Ф. 💙Свинаренка Валентина - І місце (10 кл.) вчителька Каляпух Т.Ф. 💛Лисіюк Дарину - І місце (11 кл.) вчителька Киричук Ю.В.   Дякуємо учням та вчителям!  Пишаємося!

18:49 10.12.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень