На території Ліцею імені О.Цинкаловського проводяться археологічні дослідження

На території Ліцею імені О.Цинкаловського проводяться археологічні дослідження, де було знайдено залишки поселення княжої доби, безліч знахідок середньовічного побуту, прикраси та кераміка. Учні ліцею також долучилися до археологічних досліджень, бажаючи поглибити та візуалізувати свої знання з історії рідного міста.

16:27 10.05.2023

Пам'ятаємо... Перемагаємо...

Сьогодні, у День пам'яті та примирення, у нашому ліцеї було проведено виховні години, під час яких вшанували всіх тих, хто загинув під час Другої світової війни 1939-1945 років.

16:23 08.05.2023

Ліцей імені Олександра Цинкаловського взяв участь у благодійному освітньому проєкті, спрямованому на озеленення Українських шкіл від асоціації квіткових виробників Нідерландів та України #Flowers4school.

10:51 06.05.2023

Вчора, 4 травня, наш ліцей відвідали благодійники з Німеччини Карл-Ернст Мюллер та пастор Франк Паулі. Вони поцікавилися життям та майбутніми планами ліцею, обговорили питання наповнення бібліотеки додаткової літературою з німецької мови. Також відвідали місце археологічних розкопок та зацікавилися знайденими знахідками.

16:22 05.05.2023

10:53 05.05.2023

Учора, 3 травня, учні 9-х класів нашого ліцею відвідали ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ, де познайомилися з різноманітними спеціальностями та умовами навчання у цьому закладі.

10:47 04.05.2023

Цього тижня у нашому ліцеї відбулися заходи присвячені 37-й річниці Чорнобильської катастрофи. Проведені виховні години "Незагоєна рана України" для учнів 5-8 класів (Рипич Д.С., Бондарук О.П.), а також зі старшокласниками переглянуто фільм "Розщеплені на атоми" (Степанченко М.В.).

19:43 26.04.2023

Сьогодні учень нашого ліцею Лущакевич Назар (наставник Данилюк В.В.) прийняв участь у Всеукраїнській науково-практичній онлайн-конференції, присвяченій 125-річчю вченого Олександра Цинкаловського, чиє ім'я носить наш навчальний заклад.

18:41 26.04.2023