6 червня відбувся місцевий етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") серед учнівської молоді. Наш рій "ПАТРІОТ" здобув почесне 1 МІСЦЕ у цих змаганнях.

17:09 07.06.2023

Сьогодні у стінах рідного ліцею пролунав останній дзвінок для наших випускників! Вітання Королеви знань та Магістра, щемливі слова директора, хвилювання батьків, прощальний вальс випускників та побажання неньці-Україні від дев'ятикласників...

16:30 01.06.2023

Щиро дякуємо нашому британському другові з міста Knaresborough Бобу Френдту

Щиро дякуємо нашому британському другові з міста Knaresborough Бобу Френдту, який привіз допомогу для нашого навчального закладу та учнів: кілька десятків спортивних м’ячів, спортивну форму, виготовлену спеціально для наших ліцеїстів, комп’ютерне обладнання, навушники, планшети, фарбу, грошову допомогу - всього не перелічити! Дякуємо британським людям, які безкорисливо зібрали все це для нас.

22:10 31.05.2023

Запрошуємо усіх 1 червня на круте свято з 12.00 по 15.00 год. у парку "Слов'янському" до Дня захисту дітей! Цікаві локації, майстер-класи, естафети, вікторини! Обов'язково завітайте!

08:57 31.05.2023

Золотий олімп. Спортсмени (боксери) ліцею нагороджені грамотами Виконавчого комітету Володимирської міської ради за активну громадянську позицію, наполегливу результативну працю протягом 2022-2023 навчального року. Древінська Вікторія, Давид Семко , Поздняков Олександр.

16:53 26.05.2023