Екологічне виховання

Збиваючи з шовкових трав   росу,

12:32 14.11.2018

Цьогоріч початок навчального року став особливим не лише для першачків, а й для їхніх учителів та батьків. Із початком 2018/2019 навчального року в усіх закладах освіти країни стартувала “Нова українська школа” (НУШ).

09:20 06.11.2018

26 жовтня в КМЦ було проведено День гімназиста.

Свято вже традиційно розпочалося із виступу учнівського хору «Юність». Зі святом гімназистів привітала  президент гімназії – Катерина Шадура. Вона разом із директором вручили п’ятикласникам посвідчення гімназиста.   Учні п’ятих класів презентували себе, танцювали, співали.  Із захопленням діти, батьки та гості свята спостерігали за виступом-презентацією «Крута наука». Також гімназистів привітала волонтер Корпусу Миру, яка працюватиме в гімназії впродовж 2-х років.

14:55 05.11.2018

Тепер планшет навчає, а не відволікає

Вересень 2017 року… Розпочався новий навчальний рік. До Володимир-Волинської гімназії ім.О.Цинкаловського прийшли першокласники. Але цього року це були не просто першокласники, а учні з класу «Розумники».

14:40 26.09.2018