Ліцей Імені Олександра Цинкаловського долучився до проєкту #ABCpolskiejklasy, в рамках якого було відібрано 60 навчальних закладів з усіх куточків України. Перший етап - дводенна конференція у Варшаві для директорів та учителів польської мови. Також було підписано угоду про співпрацю та отримано кошти для оформлення кабінету польської мови, методичну літературу

19:50 29.10.2023

Хвиля єдності в День української писемності та мови огорнула й нас! Ми долучилися до найбільшого мовного флешмобу, який згуртовує всіх українців.

19:48 27.10.2023

Учора учні 9-х класів мали цікаву зустріч із керівником кабінету анонімної безбар‘єрної гінекологічної медико-психологічної допомоги жінкам, постраждалим від гендерно обумовленого насильства, Загорським Віктором Ігоровичем.

18:34 11.10.2023

Учні 7-Б класу на виховній годині зустрілися з воїном ОШБ "Лють" штурмового батальйону "Луганськ 1" Національної поліції України - МОРИСОМ ВОЛОДИМИРОМ . Це був і урок історії, і літератури, і музики, і етики... Надзвичайно ерудований спікер, людина з високими моральними якостями і тато нашої учениці Морис Марійки. Щиро дякуємо за зустріч. Маємо за честь навчати дітей ТАКИХ батьків!

18:33 10.10.2023

У п'ятницю, 6 жовтня, у нашому ліцей відбувся благодійний кінопоказ фільму "Щедрик" під час якого було зібрано 3 126 гривень, Дякуємо лідерам учнівського самоврядування за класну ідею та зібрані кошти, які підуть на допомогу ЗСУ .

18:30 06.10.2023

Запорука успіху - постійні тренування.

Запорука успіху - постійні тренування. Цікаво і весело "Юні туристи" повели час, дізналися багато нового про спортивний туризм, та ще й спробували подолати туристські перешкоди. Проте ми розвиваємось всебічно, не лише в спортивному напрямку і навчальний рік у нас розпочинається з відзнак!

09:46 29.09.2023